ZRADA

ZRADA 1 LZRADA – цю приманку ми спеціально розробили для ловлі форелі, як ставкової так і річкової. Але також ZRADA працює і по окуню, щуці, краснопірці, головню і навіть така не хижа риба, як плотва попадається на Зраду.

Особливістю цієї приманки є те, що майже вся основна її маса зібрана в одній точці. І це дозволяє закинути Зраду на більшу відстань, а ніж приманки інших типів.

Базова проводка ЗРАДИ досить проста — це звичайна рівномірка, а тому навіть рибалки початківці зможуть швидко освоїти дану ловлю.
Також можна виконувати різні варіанти джигової проводки.

 

Модель Довжина Вага Ціна
ZR-1P 19 мм 1,3 г 75 грн
ZR-1M 19 мм  1,5 г 85 грн

 

Приманка спроектована так, щоб при падінні на дно її хвіст був спрямований у верх і не валився на бік. (1,3 г з пластиковим крилом)
Що дозволяє більш спокусливо презентували Зраду для риби.

Оскільки цикада ZRADA на даний момент ще дуже маленька, то для її якісної проводки бажано використовувати ультралайтові снасті. А також не всі застібки “американки” можуть підійти. Рекомендую звернути увагу на ЗАСТІБКУ “AMERICANCA” вона підходить як найкраще.

 

 

Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA Цикада ZRADA

Замовлення доставка та оплата.

м. +38066-266-59-13 Віктор (Viber, WhatsApp)
Пишіть дзвоніть з радістю відповім на ваші запитання.
><(((0>...Зворотній зв'язок...<0)))><
Також замовлення можна зробити через наш другий сайт https://popla-popper.com.ua/

 

ZRADA – розроблена автором ПОПЛА-ПОППЕРА
Віктором Омельченко а також за допомоги Сергія Сафонова

© 2020 Грузок. Использование любых материалов сайта возможно только с разрешения автора!